P1380208.jpg
 
 Hasičský sbor v Chaloupkách byl založen dne 22. dubna 1928 v hostinci p. Alberta Humla. Současně byl zvolen první výbor, který měl 14 funkcionářů, prvním starostou sboru se stal rolník Jan Moutelík. V současné době má členská základna 116 členů, z toho 61 mužů, 23 žen a 32 mladých hasičů. V požárním sportu soutěží družstva mužů, žen a "staré gardy". Sbor má také oddíl mladých hasičů "Plamínek", který byl založen v roce 2004, nyní ho tvoří družstva mladších žáků, starších žáků a dorostenek.
  
 
P1320878.jpg
Vítězem soutěže Dobráci roku jsou hasiči z Prosenické Lhoty

SDH Prosenická Lhota - Foto: Petr JindraSDH Prosenická LhotaFoto: Petr Jindra
Soutěž středočeských a pražských sborů dobrovolných hasičů Dobráci roku zná svého vítěze. Nejvíc platných SMS hlasů zaslali posluchači Českého rozhlasu Region sboru z obce Prosenická Lhota,celkem to bylo 6987 textových zpráv.

V Prosenické Lhotě si tak na konci prázdnin užijí oslavu pro celou obec plnou piva, grilovaného masa a hudebních vystoupení. Vítězové středočeského regionálního kola se navíc zúčastní národního finále, které se uskuteční 25. června v Nymburce. Druhým sborem v hlasování byl SDH Střemy (6673 hlasů), na třetím místě skončili hasiči z Doubravičky (6426 hlasů).

Kompletní výsledky najdete zde
 

Soutěž Dobráci roku probíhala od září 2015 do května 2016. Náš štáb navštívil celkem 40 sborů dobrovolných hasičů, které byly vylosované v živém vysílání ze všech přihlášených. 
 

Partneři akce Dobráci roku

Velkopopovický Kozel
Regionální Deník
mediální partner
Sdružení hasičů
Čech, Moravy a Slezska
E-shop pro hasiče
www.kozel.cz www.denik.cz www.dh.cz www.hasicskavyzbrojna.cz
Recyklujte s hasici.bmp
hasici_titul.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one