P1380208.jpg
 
 Hasičský sbor v Chaloupkách byl založen dne 22. dubna 1928 v hostinci p. Alberta Humla. Současně byl zvolen první výbor, který měl 14 funkcionářů, prvním starostou sboru se stal rolník Jan Moutelík. V současné době má členská základna 122 členů, z toho 60 mužů, 22 žen a 40 mladých hasičů. V požárním sportu soutěží družstva mužů, žen a "staré gardy". Sbor má také oddíl mladých hasičů "Plamínek", který byl založen v roce 2004, nyní ho tvoří družstva mladších žáků, starších žáků, dorostenek a dorostenců-jednotlivců.
  
 
P1320878.jpg

Hlavní strana

Vítáme vás na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů Chaloupky.
Na stránkách vás chceme informovat o veškeré činnosti našeho sboru. Najdete zde zprávy ze všech proběhlých soutěží a akcí, aktuální informace ze schůzí výboru sboru, zprávy o činnosti zásahové jednotky obce a také o kulturní činnosti sboru. Můžete si zde prohlédnout fotografie a videa, nezapomněli jsme ani na naše sponzory, kteří náš sbor finančně podporují.
Doufáme, že se vám naše stránky budou líbit a pokud objevíte nějaký nedostatek nebo dostanete nápad na jejich vylepšení, napište nám to prosím na mail. Děkujeme.
Bez názvu.jpg
Bez názvu 2.jpg
Recyklujte s hasici.bmp
banner-podporujeme-200x120.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one