P1380208.jpg
 
 Hasičský sbor v Chaloupkách byl založen dne 22. dubna 1928 v hostinci p. Alberta Humla. Současně byl zvolen první výbor, který měl 14 funkcionářů, prvním starostou sboru se stal rolník Jan Moutelík. V současné době má členská základna 122 členů, z toho 60 mužů, 22 žen a 40 mladých hasičů. V požárním sportu soutěží družstva mužů, žen a "staré gardy". Sbor má také oddíl mladých hasičů "Plamínek", který byl založen v roce 2004, nyní ho tvoří družstva mladších žáků, starších žáků, dorostenek a dorostenců-jednotlivců.
  
 
P1320878.jpg
IMG_0471.jpg
ZAJEČOVSKÉ UZLOVÁNÍ 2018
 

V sobotu 17. února 2018 se uskutečnil další ročník tradiční soutěže v uzlování. Soutěže se zúčastnilo 98 dětí ze šesti SDH (Olešná, Chaloupky, Zaječov, Komárov, Hýskov a Cheznovice). Letošek byl, co se týká výkonů, fakt nabitý, padaly rekordy a naše děti byly úspěšné jako už dlouho ne.

Nejdříve startovali mladší žáci, kde naše Áčko ve složení Amálka Jílková, Amálka Lukešová, Steven Branný, Štěpán Kubrycht a Róza Paleta nestačilo pouze na zaječovské Áčko a umístili se na druhém místě. Naše druhá hlídka ve složení Jakub Dbalý, Jan Šlapák, Lukáš Sábel, Michal Sluka a Adam Kubačák vybojovala parádní třetí místo.
Poté přišla na řadu týmová soutěž starších žáků, ve které jsme měli dokonce trojnásobné zastoupení. Chaloupky „B“ ve složení Matěj Tuček, Jan Šlapák, Karel Štochl, Matěj Huml a hostující členka hýskovského týmu se umístili na osmém místě.  Tým Chaloupky „A“ soutěžil ve složení Ondra Pekárek, Jakub Šlapák, Marek Huml, Vašek Fairaisl a Jakub Kubačák a získal pěkné čtvrté místo. Na stupínek nejvyšší se podíval a zlaté medaile vybojoval tým Chaloupek „C“ složený výhradně z dívek, a to: Jana Pekárková, Karin Branná, Denisa Sluková, Jana Březovská a Natálie Lukešová. Dámy nádhera!
Po týmových soutěžích už přišli na řadu jednotlivci. V každé kategorii soutěžilo 25 soutěžících. Starší žáci se umístili takto: Ondra Pekárek na 22. místě, Janča Březovská na 10. místě, Karinka Branná na 8. místě, Kuba Šlapák na 6. a Janča Pekárková na 5. místě. Mladší žáci byli tentokrát oproti svým starším kamarádům ještě úspěšnější, kromě Honzíka Šlapáka, který se umístil na 23. místě, se vešli do první osmičky. Amálka Jílková brala 8. místo, Amálka Lukešová 6.místo, Steve Branný 4. místo a stříbrnou příčku obsadil skvělým výkonem Štěpánek Kubrycht.
Moc děkujeme všem dětem za skvělou a pečlivou přípravu.


Kompletní výsledky najdete zde :    
Výsledky uzlování 

Recyklujte s hasici.bmp
banner-podporujeme-200x120.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one