P1380208.jpg
 
 Hasičský sbor v Chaloupkách byl založen dne 22. dubna 1928 v hostinci p. Alberta Humla. Současně byl zvolen první výbor, který měl 14 funkcionářů, prvním starostou sboru se stal rolník Jan Moutelík. V současné době má členská základna 122 členů, z toho 60 mužů, 22 žen a 40 mladých hasičů. V požárním sportu soutěží družstva mužů, žen a "staré gardy". Sbor má také oddíl mladých hasičů "Plamínek", který byl založen v roce 2004, nyní ho tvoří družstva mladších žáků, starších žáků, dorostenek a dorostenců-jednotlivců.
  
 
P1320878.jpg
IMG_7367.jpg
MEMORIÁL JOSEFA KŮTKA A JOSEFA POSE 2018

Memoriál  Josefa Kůtka a Josefa Pose se v tomto roce konal 8. září 2018 v Komárově. Byl to již 20. ročník této tradiční akce v kategorii mužů a 10. ročník v kategorii žen. Letošního Memoriálu se zúčastnilo 8 hasičských sborů, celkem startovalo 6 družstev mužů a 3 družstva žen. Každý tým měl dva soutěžní pokusy, z nichž se počítal ten lepší. 

Náš sbor letos reprezentovalo pouze družstvo mužů, ženy letošní ročník vynechaly z organizačních důvodů.

Družstvo mužů v oslabené sestavě startovalo ve složení : Adam Štěpnička – stroj, Petr Janda – savice, Lukáš Burda – koš, Pavel Procházka – spoje B,  Tomáš Šlapák – rozdělovač, Jindřich Burda – levý proud a Jakub Kubačák – pravý proud. V prvním pokusu, který byl „na jistotu“, dosáhli naši průměrného času, který měli možnost vylepšit druhým pokusem. Ten ovšem skončil neúspěchem po začátečnické chybě na proudu a kvůli této chybě naše družstvo skončilo na 4. místě za Zaječovem, Zálužím a Olešnou, která byla posílena závodnicemi z ženského družstva.
Recyklujte s hasici.bmp
banner-podporujeme-200x120.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one