P1380208.jpg
 
 Hasičský sbor v Chaloupkách byl založen dne 22. dubna 1928 v hostinci p. Alberta Humla. Současně byl zvolen první výbor, který měl 14 funkcionářů, prvním starostou sboru se stal rolník Jan Moutelík. V současné době má členská základna 116 členů, z toho 61 mužů, 23 žen a 32 mladých hasičů. V požárním sportu soutěží družstva mužů, žen a "staré gardy". Sbor má také oddíl mladých hasičů "Plamínek", který byl založen v roce 2004, nyní ho tvoří družstva mladších žáků, starších žáků a dorostenek.
  
 
P1320878.jpg
logo barevne s textem.jpg
 

Vítejte!

Tento nově spuštěný veřejný E-learningový portál slouží ke snadnému studiu kurzů dobrovolných hasičů v SH ČMS (Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska). Intenzivní příprava a ověření nově nabytých znalostí pomocí cvičných testů. Snadná, přehledná, srozumitelná a intuitivní forma on-line vzdělávání.

Kurzy
Vzdělávací platforma e-learningových kurzů pro dobrovolné hasiče s multimediálními prvky (zvukové a video záznamy, interaktivní prezentace) a další.

Testy
Testy v kurzech napomáhají intenzivní přípravě a ověřují nově nabyté znalosti jednotlivých účastníků kurzů. Testy nejsou omezeny počtem pokusů.

Hodnocení
Historie hodnocení všech pokusů u testů. Přehledně vyznačené správné a chybné odpovědi, tak aby bylo názorně vidět, na co se případně při studiu zaměřit.
Recyklujte s hasici.bmp
hasici_titul.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one